tubing maskara nedir

Diğer Maskaralardan Farklı, Son Trend Tubing Maskara

Teknoloji hız kesmeden gelişiyor ve güzellik dünyası da bu gelişimlerden etkileniyor. Yakın zamanda çıkan köpüksüz şampuandan sonra şimdide güzellik ürünlerinin temel taşlarından biri olan maskaralarda yeniliğe gidildi. Söz konusu teknolojik yenilik Japonya’dan geldi. İşte, Japon güzellik teknolojisinin maskara üzerinde devrim yaratan yeniliği Tubing maskara

Tubing maskara nedir?

Ürün ismini, kirpiklerin çevresini adeta tüp gibi sarmasından ötürü “tubing” kelimesinden almış. Klasik maskaralar yalnızca kirpikleri boyayarak ve üzerinde bir boya katmanı meydana getirerek daha dolgun görünüm verirken, bu maskara türü ise her bir kirpik telini, adeta bir tüp gibi sarıyor. Bu sayede kirpikler çok daha dolgun, uzun ve tek tek açılış gibi görünüyor.  Yani bir maskaradan istenen her şeyi sunuyor :))

Tubing maskara kirpikleri adeta bir tüp gibi sarar.

Tubing maskara kirpikleri adeta bir tüp gibi sarar.

Tubing maskaranın kirpiklere yararları

Bu maskara modelini ilk etapta, diğer maskaralardan ayıran özelliği, kirpikleri katman katman göstermediği için kirpikler kalıp gibi durmuyor. Ürün her bir kirpik telini kendi içinde sardığı için kirpikler birbirlerine yapışmıyor. Ürün kirpiklere yapışmadığı için günün sonunda temizlemesi de çok rahat oluyor. kirpiklere zarar vermiyor.

Bir başka güzel yanı ise, kirpik tellerini tüp gibi sarıp, sarmaladığı için ürün dökülme ya da akma durumuyla karşı karşıya bırakmıyor. 

Tubing maskara, kirpiklerin çevresini özenle sarar. Aynı bir tüp gibi korumaya alır.

Tubing maskara, kirpiklerin çevresini özenle sarar. Aynı bir tüp gibi korumaya alır.

Tubing maskara nasıl uygulanır?

Aslında uygulama aşamasının klasik maskara uygulamasından herhangi bir farkı bulunmuyor. Maskara fırçasını ilk aşamada kirpik diplerine yerleştirdikten sonra zikzak hareketler yaparak kirpiklerden kaldırmadan  yukarı doğru çekiyorsunuz.

Tubing rimel kirpiklerden nasıl temizlenir?

Tubling maskara türlerinin, kullanım kolaylığı ve kirpikler üzerindeki etkisinin yanı sıra bir diğer güzel tarafı temizleme esnasında ortaya çıkıyor. Kirpiklerin yalnızca ılık suyla ıslatılmış olan bir pamuk yardımıyla kolayca temizlenebildiği biliniyor. Bu özelliği kirpiklerin çevresini tüp şeklinden sarmasından kaynaklanıyor.

Tubing maskara, yalnızca suyla ıslatılmış bir pamukla bile kolayca çıkar.

Tubing maskara, yalnızca suyla ıslatılmış bir pamukla bile kolayca çıkar.

Rimel, kirpiklerden sıyrılarak kolayca çıkıyor. bu sayede temizleme aşamasında kirpiklerde kopma ya da göz çevresini boyama durumuyla karşı karşıya kalınmıyor.

Hem kalıcı olan hem de rahatça temizlenen bir rimele sahip olmak isteyenlerin, artık hayallerindeki o maskarayı bulduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir