hyrdoshape

Hydroshape İle Etkili Zayıflama Tekniği

Hydroshape ile etkili zayıflama tekniği, son dönemlerde çok revaçta olan bir uygulama yöntemidir. Kısa sürede selülitlerin tedavisi ve bölgesel zayıflama sağlamaktadır. Hydroshape ile etkili zayıflama tekniği hakkında tüm detaylarda bu yazımızda…

Hydro Shape Uygulaması İle Etkili Zayıflama

Hydroshape, su da bisiklete binme uygulamasıdır. Vücutta biriken toksinlerin atımını hızlandıran bu yöntem, selülitlerin giderilmesi, bölgesel zayıflama ve hızlı bir şekilde kilo vermek için uygulanan etkili bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde kişi hızlı zayıflarken, vücut fonksiyonlarında herhangi bir bozulma olmamaktadır. Bu uygulama sayesinde, tek bir seansta, gözle görülür etkilerin görülmesinin nedeni, bisiklete binme egzersizine oranla 12 kat daha etkili bir yöntem olmasıdır. Özellikle uygulama sırasında, 16 adet jakuzinin vücuda masaj yapması sayesinde, selülitlerin iyileşmesi ve bölgesel zayıflamanın daha hızlı görülmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, kromoterapi (renk terapisi) ile, vücuttaki stres oranı minimuma indirilmektedir.

Herhangi bir sağlık problemi bulunmayan herkes hydroshape uygulamasını yapabilir.

Herhangi bir sağlık problemi bulunmayan herkes hydroshape uygulamasını yapabilir.

Kimler Hydro Shape uygulamasını yaptırabilir?

Herhangi bir sağlık problemi bulunmayan herkes hydroshape uygulamasını yapabilir. Uygulamanın öncesinde herhangi bir şart aranmaz. Suyun etkisi sayesinde fazla efor harcanmadığından ötürü, bu uygulama bedeni hiçbir şekilde yormaz ve vücut üzerinde ağrılara yol açmaz.

Hydroshape uygulaması ne kadar sürer?

Bu uygulama yaklaşık olarak 30 dakikalık seanslar biçiminde gerçekleşir. Hydroshape uygulaması dilediğiniz kadar başarılı bir biçimde sürdürülebilmektedir.

Hydroshape, 30 dakikalık seanslar biçiminde gerçekleşir.

Hydroshape, 30 dakikalık seanslar biçiminde gerçekleşir.

Hydroshape uygulamasının avantajları nelerdir?

Uygulamada su kullanılması sayesinde, 12 kat daha fazla etki sağladığından, hızlı kilo vermeye yardımcı olur.

 • Masaj etkisi sayesinde, selülitler kısa zamanda iyileşme gösterir.
 • Özellikle bölgesel zayıflama etkilidir.
 • Egzersiz sonrası, kas ve vücut ağrılarında, azalma görülmektedir.
 • Karında oluşan yağların, erimesine yardımcı olur.
 • Bacakların kas oranının atmasını sağlar.
 • Kullanılan renk terapisi sayesinde, vücudun stres seviyesini azaltmaya yardımcı olur.
Egzersiz sonrası, kas ve vücut ağrılarında, azalma görülmektedir.

Egzersiz sonrası, kas ve vücut ağrılarında, azalma görülmektedir.

Hydroshape uygulaması nasıl yapılır?

Hydroshape uygulaması, herkesin kolayca yapabileceği, vücudu çok yormayan etkili bir zayıflama yöntemidir. Sadece günde 30 dakika ayırarak, belli periyotlarda yapıldığından, zamandan da tasarruf edilmektedir.

 • Hydro shape ile etkili zayıflama tekniği, son teknolojik yöntemlerle yapıldığı için, hızlı etki göstermektedir. Suyun basınç ve iyileştirme etkisi ile kilo kaybı sağlamaktadır.
 • Her seans ortalama 30 dakika sürmektedir. Bu seans sonunda yaklaşık 500 kalori yakımı sağlanmaktadır.
 • Hydroshape egzersizi bittikten sonra, her uygulamada yeni su kullanıldığı için duş alımına gerek yoktur. Bu egzersiz sayesinde, saç ve makyajda bozulmalar oluşmaz. Çünkü uygulama, bel altını çalıştırmaktadır. Bu sebeple, iş molalarında bile kolaylıkla yapılabilmektedir.

[vc_row][vc_column][vc_tta_accordion style=”modern” color=”white” c_align=”center” active_section=”1″ no_fill=”true” collapsible_all=”true”][vc_tta_section title=”Kaynaklar” tab_id=”1542797965754-79e45b47-abcc”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

 • www.bbc.com
 • www.uplifers.com

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir