İzlemeniz Gereken En İyi Kore Dizileri 2019 Listesi

Biliyorsunuz ki Kore dizilerinin sevenleri çok.. En iyi Kore dizileri 2018 yılında olduğu gibi bu yılda bir çok diziyle adından söz ettiriyor. İşte sizin için keyifle izlediğimiz ve not aldığımız en iyi Kore dizi önerileri 2019 listesi..

Love Alarm

Love Alarm 2019 Kore Dizileri

Love Alarm 2019 Kore Dizileri

Romantik gençlik dizilerinden hoşlananlar için harika bir dizi olduğunun ilk başta altını bir çizelim. Bu harika dizinin konusu ise şu şekilde; yakınlarında kendisine romantik bir takım duygular besleyen kişileri uyaran bir uygulama kullanan kişiler, uygulama aracılığıyla aşkı bulmaya çalışıyor. Lise dönemiyle başlayan ilk sezonun çok başarılı bir giriş yaptığını söylemeliyiz.

Hotel Del Luna

Hotel Del Luna 2019

Hotel Del Luna 2019

Fantastik konulu dizileri sevenler için Hotel Del Luna, keyifli bir dizi olacağını söyleyebiliriz. Dizinin konusu ise şu şekilde; Del Luna adındaki otel, çevresindeki otellerden biraz farklıdır. Otel müşterilerinin tamamı hayalet olan bu otele gerçek insanların da katılmasıyla dizi keyifli ve eğlenceli bir hal alır…

Level Up

Level Up 2019

Level Up 2019

Özellikle Kore dizileri romantik komedi  konulu dizleri sevenler için Level Up dizisinin keyifli olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Şahsen diziyi izlerken biz çok keyif aldık. Dizinin konusu; mükemmeliyetçi ve çok seçici olan bir patrona sahip olan şirket çalışanlarının, patronlarıyla olan ilişkileri ve oyun kurma departmanının başında yer alan çalışanla, patron arasında ortaya çıkan eğlenceli olaylar, romantik komedi tadında anlatılıyor..

Rich Man, Poor Woman

Rich Man Poor Woman

Rich Man Poor Woman

Yine romantik komedi olarak karşımıza çıkan bu dizinin konusu ise şu şekilde; Şirket yöneticisi olan See Yoo Chan bilişim teknolojisi üzerinde çalışmaktadır. Oldukça kibirli bir yapıya sahip olan See Yoo Chan’in esasında çok ciddi bir rahatsızlığı bulunmaktadır. Yüz körü rahatsızlığı bulunan Lee Yoo, bu nedenle insanlara karşı güven problemi yaşar. Fakat yıllar önce net hatırlayamasa da eski sevgilisini aramaya başlayan Lee Yoo, bu sırada Bo Ra adındaki bir kadınla tanışır ve hayatı farkında olmadan tamamen değişir.

Doctor Jhon

Doctor Jhon kore dizileri 2019

Doctor Jhon kore dizileri 2019

Drama kore dizileri içerisinde yer aldığı gibi aynı zamanda medikal temasına da sahip olan bu dizide; ağrı tedavisi alanında uzmanlaşmış olan bir grup doktorun, hastaların yaşadıkları gizemli ağrı durumlarının neye sebep olduğunu araştırmalarını konu alır. Özellikle medikal konulu dizileri sevenler için güzel bir dizi olduğunu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir