Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada baba görmek

Rüyada Baba Görmek Nasıl Yorumlanır? Rüya Tabirleri

Rüyada baba görmek ne anlama gelir? Rüyada baba görme yorumları aşağıda yer almaktadır.

Rüyada baba görmek

Rüyayı gören bireyin çok istediği ancak gerçekleştirme imkanı bulamadığı bir dileğinin gerçekleşeceğine delalettir. Rüyasında vefat etmiş olan babasını gören birey ise babasının ondan dua istediği anlamını taşır.

Rüyada babanın ağladığını görmek

Rüyada babanın ağlaması, çok istediği bir muradının yerine geleceğini ve kişinin sevinç göz yaşı dökeceğine, çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada baba olduğunu görmek

Rüyada baba olduğunu gören birey büyük mevki sahibi olur. Fakat rüyayı gören eğer ki iş sahibi değilse çok kısa bir zamanda  değer göreceği bir göreve gelir.

Rüyada babanın ölmesi

Rüyada babanın ölmesi, yüksek bir mevkide bulunan bireyin koltuğunun sallantıya gireceğini ve bu konuda dikkatli olması gerektiğine delalet eder. Aksi halde bireyin işini kaybedebileceğine işarettir. Bu rüyayı her kimse  işinde olan olumsuzlukları düzeltmek adına çaba göstermelidir.

Rüyada ölmüş babaya sarılmak

Rüyada ölmüş babaya sarılmak, aile bireyleri ile birbirlerine çok daha sıkı sarılmaları gerektiği birbirine kenetlenmek gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada üvey baba görmek

Rüyada üvey baba, kötü bir durumun ortaya çıkacağına delalet eder. Bu istenmeyen bireyin ortaya çıkması yüzünden tatsızlıklar yaşanabileceğini ifade eder.

Rüyada babayı hasta görmek

Rüyada babayı hasta olarak görmek gerçekten hasta ise kısa zamanda sağlığına kavuşacağını, güzel bir gelişme yaşanacağına, hayırlara işaret etmektedir.

Rüyada baba öpmek

Rüyada babanızı öptüğünüzü görmek,  bir türlü adım atılamayan bir projeyi veya düşünceyi hayata geçireceğinizi ifade eder. Rüyada babasını öpen birey kendinden emin olmadan asla adım atmamalıdır. 

Rüyada babaya sarılmak

Rüyada babaya sarılmak, bireyin olması adına dua ettiği dileğinin yakın bir zamanda gerçeklik kazanacağına,  sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına işaret eder. İslami bakımdan da aile büyüklerine şefkat gösteren, saygıda asla kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olunduğunu ve de işlerini doğru yaptığını işaret eder. Hayatta olan babaya sarılmak,  yapılacak veyahutta başlanacak projelerde babanın ve de dedelerinin her zaman destek olacağına delalet eder.

Rüyada babanın cenazesini görmek

Bireyin rüyasında babasının cenazesine tanık olması, rüyayı gören birey için hayatında değişimler yaşanacağını işaret eder. Ayrıca rüyada bu şekilde cenaze görmek kendi içinde ölüm korkusunun olduğunun göstergesidir. Rüya sahibinin evvel zamandaki bir konuyu tamamen kapatacağına ve kendisine  sıfırdan bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyada babanın bağırması

Rüyada babasının rüya sahibine bağırdığını görmek geçmişte yapmış olduğu tanıklığa, bu tanıklığın artık ortaya çıkması gerektiğine işarettir.  Bu nedenle babasını bu şekilde gören bireyin vicdanının iç sesine kulak vererek doğruları ortaya çıkartması yükümlüdür.

Rüyada babadan para almak

Rüyada babadan bir miktar para almak, rüyada baba görülmesinden ötürü hayırlıdır. Babadan yardım görülmesinden ötürü babasının kendisine büyük bir hayrı dokunacağını  işaret eder.

İlgili İçerik  Rüyada Masa Görmek Nasıl Yorumlanır? Rüya Tabirleri

Rüyada baba ile kavga etmek

Rüyada baba ile kavga etmek, çok hayırlı bir rüya görüldüğüne işarettir. Babanızdan çok büyük yardım alacağınıza delalet eder. Rüyayı gören bireyin maddi ve manevi konuda babası tarafından destekleneceği  anlamına gelmektedir.

Rüyada baba eli öpmek

Rüyada baba eli öpmek, kendisinin onaylayacağı bir olaya adım atacağı ve de bu konuda hayırlı sonuçlar alacağı şeklinde yorumlanır. Kişi babasına danışarak bu doğrultuda hareket etmeye dikkat etmelidir.

Rüyada araba görmek ile ilgili yazımıza “Rüyada Araba Görmek Nasıl Yorumlanır?” adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir