Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada masa görmek

Rüyada Masa Görmek Nasıl Yorumlanır? Rüya Tabirleri

Rüyada masa görmek ne anlama gelir? Rüyada yemek görmek ile ilgili rüya yorumları aşağıda yer almaktadır.

Rüyada masa görmek

Rüyada masa görmek, kişinin iş yaşantısıyla ilgili belgelere delalet ederi. Rüya sahibinin, iş hayatında çok disiplinli ve özverili bir insan olduğuna ve bu sayede ileride çok başarılı bir müdür olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yemek masası görmek

Rüyada yemek masası görmek, genellikle bereket ve nimet olarak yorumlanmaktadır. Ancak bu rüya, masanın üzerinde olan şeylerle birlikte farklı anlamlara gelebilmektedir. Yemek masasının üzerinde az çeşit yemek gören kimse, iş yaşamında sorunlar yaşar.

Rüyada masa taşımak

Rüyada masa taşımak, rüya sahibinin farklı bir eve çıkmak istediğine ve hayatını değiştirmek için birtakım girişimlerde bulunacağına işaret etmektedir. Ayrıca, yeni bir iş olarak da yorumlanabilir.

Rüyada masada çalıştığını görmek

Rüyada masada çalıştığını görmek, artık kişinin tüm sıkıntı ve sorunlarından feraha ereceğinin habercisi olarak yorumlanmaktadır. Uzun zamandır beklenilen bir haber olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada masa hazırlamak

Rüyada masa hazırlamak, kişinin artık hayatı için önemli olan bir adım atmaya hazır olduğunun habercisidir. Ayrıca kişinin uzun zamandır yapmayı istediği bir hayali gerçekleştirmek için adım atmak olarak da yorumlanır.

Rüyada masa temizlemek

Rüyada masa temizlemek, rüya sahibinin çok dik bir insan olduğuna ve bu yüzden, etrafından tepki aldığına delalet ederi. Rüya sahibi, aklına gelen şeyleri düşünmeden söylediği için kendine kızmaktadır ve içinde bulunduğu durum onu rahatsız etmektedir.

Rüyada kirli masa görmek

Rüyada kirli masa görmek, kısmet kapısının sonunda açıldığına delalet eder. Uzun zamandır var olan sıkıntıların artık son bulacağının habercisidir. Kendini kısmetsiz hisseden kişi için artık güzel bir dönem başlayacaktır.

Rüyada beyaz renkli masa görmek

Rüyada beyaz renkli masa görmek, hastanede doktor ya da hemşire olarak çalışmayı isteyen bir kişi olarak yorumlanır. Bu kişi, eğitim hayatını o yönde ilerlemek için tamamen değiştirecektir. Ayrıca, iş yoğunluğundan ötürü bir türlü bitirilemeyen bir projenin tamamlanması için gereken vaktin yakın zamanda bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada ahşap masa görmek

Rüyada ahşap masa görmek, kuvvetli ilişki anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin, hane halkıyla arasının iyi olduğuna ve uzun bir süre de böyle olacağına işaret etmektedir. Ayrıca, yakın zamanda gelecek olan kariyer fırsatı olarak da yorumlanmaktadır.

İlgili İçerik  Rüyada Para Görmek Nasıl Yorumlanır? Rüya Tabirleri

Rüyada metal masa görmek

Rüyada metal masa görmek, iletişim kopukluğu anlamına gelmektedir. Rüya  sahibinin yakın çevresi ve iş arkadaşlarına çok mesafeli davrandığının habercisidir. Bu soğukluk, insanlar tarafından hiç hoş karşılanmamaktadır. Arkadaşları tarafından sevilen ve sayılan biri olmak için , rüya sahibinin kendini değiştirmesi gerekmektedir.

Rüyada plastik masa görmek

Rüyada plastik masa görmek, gerçeklikten uzak anlamına gelmektedir. Hane halkının da yakından tanığını bir kimsenin aslında iki yüzlü bir insan olduğuna delalet etmektedir. Bu rüya, bir uyarı olarak dikkate alınmalıdır.

Rüyada siyah masa görmek

Rüyada siyah masa görmek, rüya sahibinin çok daha fazla para kazanacağının habercisidir. Ayrıca, arkadaş çevresindeki bir tartışma yüzünden sorun yaşanacağına ancak kısa bir süre sonra bu durumun tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil masa görmek

Rüyada yeşil masa görmek, kişinin çektiği tüm sorunlardan feraha çıkacağına ve çok sevdiği o kişiyle evleneceğine işaret etmektedir. Rüya sahibi evliyse, iş hayatında istediği konumu elde edeceğinin habercisidir. Ayrıca kişi sağlık problemli yaşıyorsa,  kısa bir süre sonra iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada masa örtüsü sermek

Rüyada masa örtüsü sermek, rüya sahibinin bir sırrı sakladığına ve söylemek istese de kimseye bunu söyleyemediğine işaret eder.

Rüyada kırık masa görmek

Rüyada kırık masa görmek, rüyayı gören kişinin bir sağlık problemi geçireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bir müddet dinlenerek bu hastalıktan kurtulacaktır.

Rüyada masa boyadığını görmek

Rüyada masa boyadığını görmek, eski bir dostla tesadüfen karşılaşılacağına işaret eder. Bu karşılaşma, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı üzücü olayları yeniden hatırlamasına ve canının sıkılmasına neden olabilir. Kısa bir süreliğine sürecek bu can sıkıntısından sonra, güzel günler yeniden gelecektir.

Rüyada cam masa görmek

Rüyada cam masa görmek, bir dolu kısmet ve şans olarak yorumlanmaktadır. Kişinin, yeni bir çevreye gireceğine işaret etmektedir. Uzun bir bekleyişten sonra, bir karar almak olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada boş masa görmek

Rüyada boş masa görmek, kişinin projesini tamamlayamayacağına ve sıkıntılı bir süreçten geçeceğine delalet eder. Ayrıca, vermiş olduğu bir kararın arkasında duramayan bir insan anlamına da gelmektedir.

Rüyada cilalı masa görmek

Rüyada cilalı masa görmek, kişinin çok kıza bir süre sonra karşılaşacağı bir fırsat sayesinde zengin olacağına delalet eder. Rüya sahibi, sıkıntı içindeyse feraha erer. Hane halkıyla arası bozuksa bir süre sonra düzelir.

Rüyada cilasız masa görmek

Rüyada cilasız masa görmek, rüya sahibinin çektiği tüm sıkıntılardan feraha ereceğine ve yakın zamanda eline büyük miktarda para geçeceğine işaret eder.

Rüyada para görmek ile ilgili yazımıza “Rüyada Para Görmek Nasıl Yorumlanır?” adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir